Student & Flexi Jobs

Bent u op zoek naar een leuke studentenjob of een job als flexi medewerker? Stuur dan zeker je CV door naar onze lokale Restaurant Manager en wie weet werk jij binnenkort bij ons! Voor flexi medewerkers in België kan je hier meer info krijgen over je statuut:
https://www.jobat.be/nl/art/een-flexi-job-wat-is-het-en-voor-wie.

Antwerpen
Meir@hawaiian.be
Nationalestraat@hawaiian.be
Turnhout@hawaiian.be

Vlaams Brabant
Leuven@hawaiian.be

Oost-Vlaanderen
Vlaanderenstraat@hawaiian.be
Kalandestraat@hawaiian.be

West-Vlaanderen
Kortrijk@hawaiian.be

Limburg
QuartierBleu@Hawaiian.be

Brussel
Dockx@hawaiian.be
Theone@hawaiian.be
ruedetreves@hawaiian.be
"" Item Added in Cart Successully